AKADEMIA SZTUKI
zamknij
2017-03-10

Miasto dla sztuki – miasto dla każdego

Dr inż. arch. Mirosława Jarmołowicz organizuje projekt artystyczny pt.: „Miasto dla sztuki – miasto dla każdego”. Do projektu zaprasza studentów wszystkich kierunków:

ZAPRASZAM STUDENTÓW WSZELKICH KIERUNKÓW I WYDZIAŁÓW - PASJONATÓW FOTOGRAFII  NA WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W RAMACH PROJEKTU:

"MIASTO DLA SZTUKI - MIASTO DLA KAŻDEGO"

Projekt obejmuje działania artystyczne w przestrzeni miejskiej Szczecina, szczególnie w podwórzach i tzw. "studniach" typowych do zabudowy XIX wiecznej Szczecina. Ma na celu aktywizację społeczną mieszkańców za pomocą sztuki, nawiązanie artystycznych interakcji z mieszkańcami, podjęcie dialogu o roli przestrzeni autorskiej w zabudowie miejskiej. 

W programie są trzy wystawy (dwie autorskie - kwiecień, maj, oraz zbiorowa studencka - czerwiec 2017) oraz akcja finałowa na dziedzińcu Akademii Sztuki - październik 2017.W ramach projektu będą również  realizowane praktyczne warsztaty fotograficzne, których celem jest nauka fotografii  (fotografia uliczna, pejzaż, portret).

 

CO ZYSKUJESZ?

Bezpłatną naukę fotografii  w ramach warsztatów prowadzonych przez wykładowcę fotografii Akademii Sztuki dr Mirosławę Jarmołowicz.

Zapewnienie  udziału w znaczącym szczecińskim wydarzeniu artystycznym i wystawie, na której możesz  realizować swoje pomysły i pokazywać swoje prace. Zyskujesz ponadto darmowy wydruk prac na wystawę oraz materiały,  doświadczenie w organizacji wydarzenia artystycznego i pracy zespołowej.

 

CO OFERUJESZ?

Swój czas  na  kilkukrotne wydarzenia artystyczne trwające od kwietnia do czerwca - (w każdym miesiącu jedno) oraz   pomoc w ich przygotowaniu.  Zaangażowanie w pracę zespołową, autorskie pomysły, inwencję twórczą. Przygotowanie swojej pracy na wystawę studencką w czerwcu.

Spotkania odbywałyby się ok. 2 razy w miesiącu, prawdopodobnie w soboty.

 

Zgłoszenia proszę kierować na mój adres mailowy:

- mirajar1@wp.pl

Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się na początku kwietnia, o czym poinformuję zainteresowane osoby.