REKRUTACJA
zamknij
2016-03-23

Konsultacje WMINM

Prowadzimy stałe, bezpłatne konsultacje dla kandydatów na studia wszystkich stopni, kierunków i specjalności prowadzonych przez wydział. Każdego dnia można wziąć udział w dowolnych, wybranych przez siebie zajęciach, porozmawiać ze studentami i wykładowcami. 

Zachęcamy do zapoznania się z planami zajęć dostępnymi na stronie:

http://akademiasztuki.eu/WMINM/Artykul/studia-w-toku

Serdecznie zapraszamy osoby chcące studiować na kierunku Malarstwo na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów, na unikalną możliwość sprawdzenia poziomu swoich umiejętności w murach Akademii, pod kierunkiem wykładowców malarstwa i rysunku.

Warsztaty odbędą się w marcu, kwietniu, w każdą środę od godz. 16.00 do 20.00.

Początek kursu: 1 marca, koniec: 26 kwietnia
Adres: Akademia Sztuki, Plac Orła Białego 2, sala 310, 3 piętro. 

Podczas kursu kandydaci będą mieli okazję malować i rysować martwą naturę oraz modelkę, konsultować swoje dotychczasowe prace, zobaczyć prezentację poszczególnych pracowni, poznać pedagogów Katedry Malarstwa.

Zajęcia przeznaczone są dla kandydatów na studia – tegorocznych maturzystów lub osoby, które zdały już egzamin dojrzałości. Przypominamy o braku limitu wieku dla osób chcących zdawać na bezpłatne studia dzienne.

Kurs bezpłatny, bez ograniczeń wiekowych.

Liczba miejsc: 18.

Zapisy prowadzi Karolina Jasińska w sekretariacie Wydziału Malarstwa i Nowych Mediów, pok. 101 (I piętro), plac Orła Białego 2; kontakt: tel. 664 080 238, e-mail: karolina.jasinska@akademiasztuki.eu

 

wminm.akademiasztuki.eu

instagram.com/wminm_as/

facebook.com/www.akademiasztuki.eu

www.facebook.com/RekrutacjaWMiNM

twitter.com/wminm_as