WYDZIAŁ SZTUK WIZUALNYCH
zamknij
2017-03-07

ARCH inside - nabór prac.

Wystawa ARCH inside towarzyszyć będzie Międzynarodowemu Sympozjum Medea 2017 oraz innym wydarzeniom w kraju i za granicą. Chcemy zaprosić do współpracy wszystkie zainteresowane osoby, które tworzą projekty wnętrz, małej architektury oraz projekty form użytkowych.

ARCH inside, będzie pierwszą wystawą rozpoczynającą cykl wystaw dotyczących szeroko pojętej architektury wnętrz. Chcielibyśmy zaprezentować wybrane prace Studentów oraz Wykładowców Uczelni Artystycznych. Tegoroczne sympozjum Medea odbędzie się w Heraklionie na Krecie. Wystawa Arch inside będzie prezentowana w Muzeum Sztuk Wizualnych w Heraklionie.

Kuratorami oraz pomysłodawcami wydarzenia jest dr Katarzyna Utecht, mgr Paweł Machomet oraz mgr Dominika Zawojska.
Więcej info na www.medea2017.pl

Prosimy zainteresowane osoby o przesyłanie prac dotyczących projektów wnętrz, mebli oraz małej architektury w formie plansz wg niżej wyszczególnionych kryteriów:
-Format 100 x 70 lub 70 x 70 (plansze dotyczące projektow mebli nadsylamy w formacie 40x40)
-300 dpi
-TIFF
-CMYK

Prosimy o opatrzenie każdej z prac niezbędnymi informacjami tj. imię, nazwisko, pracownia, prowadzący, rok akademicki, rok studiów, uczelnia,etc.
Ostateczny termin nadsyłania projektów to 20.03.2017.

Instrukcja wgrywania plików:
1. z Internetu pobieramy program FileZilla Client i instalujemy go
2. po otwarciu programu w górnym pasku wpisujemy kolejno: w okienku „host” ftp://medea.akademiasztuki.eu , w okienku „login” ftp.medea, w okienku „hasło” #Akademia2017
3. klikamy przycisk „Quickconnect”
4. po połączeniu z serwerem przeciągamy foldery z plikami do katalogu FTP w oknie po prawej stronie (na dole będzie widoczny postęp wgrywania plików)

Projekty można umieszczać na specjalnie w tym celu stworzonej przestrzeni ftp:
Dane logowania do serwera FTP:
ftp://medea.akademiasztuki.eu

użytkownik: ftp.medea
hasło: #Akademia2017

W przypadku problemów, prosimy przesyłać pliki innymi dostępnymi środkami tj. Dropbox, WeTransfer, Dysk Google na adres dominika.zawojska@akademiasztuki.eu