WYDZIAŁ SZTUK WIZUALNYCH
zamknij
2017-11-23

Fundacja "Mam Marzenie" - licytacja charytatywna

W tym roku Wydział Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie został zaproszony do współorganizacji wydarzenia Fundacji Mam marzenie.

Fundacja Mam Marzenie oddział Szczecin wraz z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie zapraszają na wyjątkowy, koncert charytatywny "Magia Marzeń"!

W mikołajki, 6 grudnia o godzenie 19.00 w Złotej Sali zagrają Michał Grobelny z zespołem oraz Wojciech Pilichowski Band. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na realizację marzeń ciężko chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Mam Marzenie z Województwa Zachodniopomorskiego.

Mikołajki to jednak nie tylko koncert. Od godziny 9:00 w holu odbędzie się Mikołajkowy Jarmark Rozmaitości, w trakcie którego będzie można kupić świąteczne ozdoby wykonane przez podopiecznych Fundacji oraz rękodzielników, wspierających działania Mam Marzenie.

W przestrzeni Filharmonii odbędzie się także wystawa prac studentów i wykładowców Akademii Sztuki w Szczecinie. Prace będzie można nie tylko oglądać – będzie można je kupić, a całkowity dochód zasili konto Fundacji Mam Marzenie i zostanie w całości przeznaczony na spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci.

W związku z powyższym zwracamy się z wielka prośbą o przekazanie prac na licytację. Mogą to być plakaty, prace malarskie, rzeźby, instalacje. W tym wyjątkowym dniu każde dzieło będzie ważne.

Prace proszę składać w pokoju 106, w godzinach 9.00-15.00, do dnia 24 listopada włącznie.
Prace powinny zawierać dokładny opis – imię i nazwisko autora, tytuł, sposób wykonania, rok, link do strony www/fb artysty. Zdjęcia prac będą zaprezentowane w wirtualnej galerii na stronie Fundacji.

*Fundacja „Mam Marzenie” - misją fundacji jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność chcemy dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

 

Informacja o wydarzeniu
https://www.facebook.com/events/1313288652113007/

 

Strona Fundacji Mam Marzenie
https://www.facebook.com/FundacjaMamMarzenie/
http://www.mammarzenie.org

 

Zapraszamy do obejrzenia filmiku promującego koncert
https://vimeo.com/241339507/6900831293