WYDZIAŁ SZTUK WIZUALNYCH
zamknij
2018-05-10

Zaproszenie dla przedsiębiorstw do współpracy w ramach staży dla studentów.

Zapraszamy przedsiębiorstwa zainteresowane przyjęciem studentów na 2-miesięczne (8-tygodniowe) staże dofinansowane ze środków Funduszy Europejskich do przystąpienia do projektu Akademia Sztuki w Szczecinie_INWESTYCJA W TALENTY.

Celem staży jest umożliwienie studentom wzbogacenia umiejętności praktycznych i zdobycia doświadczenia zawodowego. Staże w ramach projektu w 2018 r. adresowane są do studentek i studentów ostatnich semestrów studiów I i II stopnia Wydziału Sztuk Wizualnych na kierunku grafika (Katedra Grafiki Artystycznej Akademia SztukiKatedra Grafiki Interdyscyplinarnej Akademia Sztuki oraz Katedra Grafiki Projektowej Akademii Sztuki w Szczecinie).

Wymiar czasu pracy stażysty wynosi 20 godzin tygodniowo. Wynagrodzenie stażysty finansowane jest z projektu. Na czas trwania stażu pracodawca wyznacza w przedsiębiorstwie opiekuna stażu oraz osobę upoważnioną do kontaktów z Akademia Sztuki w Szczecinie.

Zainteresowane przedsiębiorstwa prosimy o kontakt w celu zapoznania się z regulaminem, wypełnienia i przesłania deklaracji udziału przedsiębiorstwa w programie stażowym pod jeden z nw adresów:

sekretariat WSW:
Agnieszka Jankowska - agnieszka.jankowska@akademiasztuki.eu

Biuro Karier AS:
Ilona Gałka - ilona.galka@akademiasztuki.eu

 

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem:

Prodziekan Wydziału Sztuk Wizualnych
dr Olga Kiedrowicz-Świtalska
tel. 664 080 259 / olga.kiedrowicz@akademiasztuki.eu