AKADEMIA SZTUKI W SZCZECINIE / UCZELNIA
zamknij

O NAS

Akademia Sztuki w Szczecinie jest pierwszą w Polsce uczelnią publiczną kształcącą w różnych dziedzinach sztuki.
Jej celem jest promocja talentów i ochrona swobody artystycznej. Przez swoją naukowo–artystyczną działalność integruje i pobudza środowisko twórcze do kreowania piękna we wszystkich obszarach życia społecznego. Akademia Sztuki prowadzi kształcenie w oparciu o tradycję kultury narodowej i szeroko pojętej kultury światowej, przy współpracy z uczelniami artystycznymi w Polsce i poza jej granicami.

MEDIATEKA

MEDIATEKA
Mediateka Akademii Sztuki w Szczecinie to system biblioteczno-informacyjny ukierunkowany na wspieranie edukacji akademickiej XXI wieku, oparty o tradycyjny księgozbiór wraz z drukami muzycznymi i multimediami (płyty, filmy, książki w wersji elektronicznej, pliki muzyczne). Zapraszamy do korzystania. 
NEWS

UCZELNIA

Akademia Sztuki w Szczecinie istnieje od 1 września 2010 roku na mocy ustawy z dnia 29 kwietnia 2010 roku o utworzeniu Akademii Sztuki w Szczecinie.
O uczelnię o profilu artystycznym w Szczecinie zabiegano od wielu lat – jednak dopiero lata 2008-2010 były dynamicznym, konsekwentnym i ciągłym dążeniem do utworzenia uczelni. W wyniku wielomiesięcznych konsultacji powstała wizja przyszłej szkoły z unikatowym w skali kraju połączeniem muzyki i sztuk wizualnych.
KONTAKT
AKADEMIA SZTUKI W SZCZECINIE
WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY
WYDZIAŁ EDUKACJI MUZYCZNEJ
WYDZIAŁ MALARSTWA I NOWYCH MEDIÓW
WYDZIAŁ SZTUK WIZUALNYCH
DZIAŁ SPRAW STUDENCKICH / REKRUTACJA
MEDIATEKA
CENTRUM PRZEMYSŁÓW KREATYWNYCH
SAMORZĄD STUDENCKI
DZIAŁ NAUKI
BIURO KARIER
BIURO PROMOCJI
ADMINISTRACJA