AKADEMIA SZTUKI
zamknij
2019-06-08

Wzornictwo 3.0 - WMiNM - Akademia Sztuki Szczecin

„Wzornictwo 3.0” to doroczna wystawa prac studentów kierunku Wzornictwo na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie.

Wystawa jest podsumowaniem roku intensywnej pracy młodych adeptów projektowania trzech specjalności: Projektowania Ubioru, Projektowania Produktu oraz Komunikacji Wizualnej i Gier Komputerowych. Zapraszamy wszystkich spragnionych nowego spojrzenia na świat dizajnu, wyrażonego za pomocą wielu, często odmiennych mediów. Studenci nie boją się mieszać wielu światów ze sobą, co mamy nadzieję, będzie widoczne podczas wystawy.

Prezentacja „Wzornictwo 3.0” jest także okazją do zwiedzenia naszych pracowni i laboratoriów, bowiem to do nich, do przestrzeni Centrum Przemysłów Kreatywnych zapraszamy Państwa na wystawę.

Zaprezentowane prace poruszają takie tematyki jak: projektowanie konceptualne, bionika, nowe technologie w modzie, projektowane gier i wirtualnej rzeczywistości, projekty książek, aplikacji mobilnych, projektowanie ubioru, obuwia, biżuterii, tkanin, fotografii mody.

Zapraszamy!