Na górę
ENGLISH NEWSLETTER
back

Wydział Sztuki Mediów

Studia na Wydziale sztuki mediów przygotowują do twórczej pracy na rynku sztuki. Ważnym efektem tych studiów jest uzyskanie samodzielności twórczej.

Studia na kierunku Sztuka mediów przygotowują do twórczej pracy na rynku sztuki. Studentki i studenci uzyskują umiejętności praktyczne, wysoko cenione przez pracodawców z branży kreatywnej. 
Na kierunku Fotografia nacisk kładziemy na przygotowanie do pracy w zawodach związanych z fotografią traktowaną z jednej strony jako rzemiosło, z drugiej jako gałąź sztuki współczesnej. Ważnym efektem tych studiów jest uzyskanie samodzielności twórczej oraz umiejętności przygotowania i prowadzenia projektów, jak również organizacji pracy zespołowej. 
Na kierunku Film eksperymentalny przygotowujemy do pracy w zawodach filmowca przy szczególnym uwzględnieniu nowatorskiego i eksperymentalnego podejścia do obrazu ruchomego. Podczas studiów studentki i studenci zdobywają wiedzę praktyczną oraz teoretyczną. Realizują ćwiczenia praktyczne, które wprowadzają ich w zawód filmowca.
 
Wydział dysponuje nie tylko nowoczesnymi pracowniami, studiami foto i wideo i sprzętem, ale jest także organizatorem licznych wydarzeń artystycznych i wystaw. Wśród nich znany w całej Polsce festiwal Młode Wilki.

wszystkie news projekty wydziałowe plany zajęć wykładowcy struktura niezbędnik jakość kształcenia programy studiów