WYDZIAŁ MALARSTWA I NOWYCH MEDIÓW
zamknij
2016-04-08

Koła naukowe

Multimedialne Koło Naukowe KOSMOS Akademii Sztuki w Szczecinie

opiekun naukowy:

dr hab. Agata Michowska, prof. nadwz.

agata.michowska@akademiasztuki.eu

 

 

Koło Naukowe KÓŁKO

opiekun naukowy:

dr hab. Andrzej Wasilewski, prof. nadzw.

andrzej.wasilewski@akademiasztuki.eu

 

Koło Naukowe DKF

Opiekun naukowy:

dr Aleksandra Łukaszewicz-Alcaraz

aleksandra.lukaszewicz@akademiasztuki.eu

 

 

 

Studenckie Koło Naukowe (O)KOŁO DESIGNU

Opiekun naukowy:

Maciej Karpiak

Maciej.karpiak@akademiasztuki.eu

 

Audiowizualne Koło Naukowe

Opiekun naukowy:

dr Łukasz Jastrubczak

lukasz.jastrubczak@akademiasztuki.eu

 

Studenckie Koło Naukowe Kurz

Opiekun naukowy:

Paweł Kula

pawel.kula@akademiasztuki.eu

 

 

Studenckie Koło Naukowe Próżnia

Opiekun naukowy:

Dariusz Fodczuk

dariusz.fodczuk@akademiasztuki.eu

 

 

Międzywydziałowe Koło Naukowe JAG-5

Opiekun naukowy:

dr Katarzyna Szeszycka

katarzyna.szeszycka@akademiasztuki.eu

 

 Koło Naukowe Poliester

 Opiekun naukowy:

Iga Węglińska

iga.weglinska@akademiasztuki.eu

 

 Koło Naukowe Jurgonauci

 Opiekun naukowy:

Joanna Jurga

joanna.jurga@akademiasztuki.eu