Akademia Sztuki

Uczelnia inna niż wszystkie

Akademia Sztuki

listopad 2018

 

29 października – 6 listopada 2018       

Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Dariusz Dyczewski wraz z chórem dziecięcym DON-DIRI-DON brał udział w tournée artystycznym Katar 2018.

 

1 listopada2018

Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Dariusz Dyczewski brał udział w warsztatach chóralnych oraz koncercie „Podróż Muzyczna” wraz z chórem dziecięcym DON-DIRI-DON w Szkole Amerykańskiej w DOHA. W programie koncertu prezentowana była muzyka współczesna kompozytorów polskich i europejskich.

 

2 listopada 2018

Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Dariusz Dyczewski wraz z chórem dziecięcym DON-DIRI-DON brał udział w koncercie „Muzyka sakralna świata” w Kościele anglikańskim w DOHA.

                  

3 listopada2018

Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Dariusz Dyczewski wraz z chórem dziecięcym DON-DIRI-DON brał udział w koncercie „Dla Niepodległej” w Szkole Szwajcarskiej
(w programie utwory związane z tematyką niepodległościową).

 

15 listopada 2018  

Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Dariusz Dyczewski był członkiem Jury
w Ogólnopolskim Konkursie „Do Hymnu” w Narodowym Centrum Kultury w Warszawie.

 

22-25 listopada 2018        

Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Dariusz Dyczewski był członkiem Jury
w Ogólnopolskim Festiwalu Chóralnym „Cantantes Lublinensis Lublin 2018” podczas którego wygłosił wykład „Wyzwania dyrygenta, dobór repertuaru w chórach dziecięcych” na Uniwersytecie im. Marii Curry Skłodowskiej w Lublinie.

 

24-25 listopada 2018        

Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Dariusz Dyczewski był przewodniczącym jury Festiwalu Chóralnego „Cantio Lodziensis Łódź 2018” w Łódzkim Domu Kultury.

 

30 listopada 2018  

Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Dariusz Dyczewski wraz z chórem dziecięcym DON-DIRI-DON brał udział w koncercie „Pieśni Bożonarodzeniowe świata” w Atrium w Berlinie.

 
Akademia Sztuki
×