Akademia Sztuki
Akademia Sztuki

Muzyką w Wirusa! WIRTUALNY KONCERT

 

Oferta artystyczna i edukacyjna Sinfonietty Cracovii na ten trudny czas.

 

WIRTUALNY KONCERT

Muzyczne podróże w czasie z Sinfoniettą.

Zapraszamy w wirtualną podróż w czasie, podczas której Państwa przewodnikiem będzie obchodzący w tym roku 250. urodziny Ludwig van Beethoven, którego życiorys jest prawdopodobnie najlepszym przykładem walki z przeciwnościami losu.

 

Co drugi dzień o godzinie 19:00 Sinfonietta zaprasza na swój kanał Youtube: www.youtube.com/user/SinfoniettaCracovia

stronę internetową:

www.sinfonietta.pl/wirtualny-koncert/

oraz profil Facebook:

www.facebook.com/SinfoniettaCracovia

 

będziemy tam publikować (po raz pierwszy!) najlepsze nagrania wideo fragmentów koncertów i reportaży z ostatnich 5 lat naszej działalności. Trochę się tego zebrało! Będzie to podróż nie tylko w czasie ale i przestrzeni. Spotkamy się w różnych salach koncertowych, na deskach których Sinfonietta miała okazję występować z różnorodnym repertuarem. Zaczniemy w Chinach, ponieważ tam życie powoli wraca do normy. Chcemy, choćby w ten sposób, móc dalej spotykać się z Państwem w tym trudnym czasie. Muzyka ku pokrzepieniu serc, bo jak mawiał sam Beethoven „Cechą człowieka prawdziwie godnego podziwu jest niezłomność w obliczu trudności”.

SINFONIETKOWE KARAOKE

To nie byle gratka dla małych Melomanów! Co drugi dzień o godzinie 12:00 na naszych kanałach pojawi się nowa piosenka autorstwa polskich kompozytorów – od Wasowskiego po Pendereckiego – dla dzieci małych i dużych nagrana przez Sinfoniettę we współpracy z Sinfonietkowym Chórem Dziecięcym w wersji do słuchania ale również w wersji karaoke do wspólnego śpiewania!

 

Możecie śpiewać solo, w duecie i większym zespole, dla przyjemności lub wziąć udział w konkursie i nagrać telefonem własne wykonanie z Sinfoniettą. Czekamy na Wasze nagrania!

Kultywujmy wspaniałą tradycję domowego muzykowania!

www.sinfonietta.pl

www.facebook.com/SinfoniettaCracovia

www.twitter.com/sinfocracovia

www.instagram.com/sinfonietta_cracovia

www.youtube.com/user/SinfoniettaCracovia

Kolegium Sztuk Muzycznych
NEWS
Akademia Sztuki
×