Akademia Sztuki

Wydział Malarstwa i Nowych Mediów

Akademia Sztuki

OFFLINE IMPACT @Zona Sztuki Aktualnej

OFFLINE IMPACT 
warsztaty dla artystów i kuratorów towarzyszące wystawie Gregora Różańskiego "Backroom/Zaplecze"

środa 7.10, godzina 16:00-19:00
Prowadzenie: Romuald Demidenko / newartcenter.info 
Organizator: Zona Sztuki Aktualnej, Szczecin

zapisy: 
do 01.10.2015 
www.newartcenter.info/warsztaty

Każdego dnia przeglądamy na ekranach naszych urządzeń niezliczoną ilość obrazów i treści, ale nie zdajemy sobie często sprawy, że dystrybuujemy w ten sposób jednocześnie dane dotyczące naszej obecności w internecie. Jak możemy ograniczyć nadmierny wpływ kontroli w sieci nie rezygnując przy tym z narzędzi stosowanych w pracy na co dzień? 

Zapraszamy na warsztaty dla artystów i kuratorów towarzyszące wystawie Gregora Różańskiego "Backroom/Zaplecze". Uczestnicy będą mogli omówić temat wpływu mediów społecznościowych na produkcję artystyczną i dystrybucję produktów kultury oraz przećwiczyć kilka metod efektywnej komunikacji. Spotkanie będzie też okazją do przedyskutowania wybranych wątków tematycznych związanych z wystawą Gregora Różańskiego. 

Warsztaty są bezpłatne. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy. 

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz na stronie internetowej www.newartcenter.info/warsztaty do dnia 1.10 włącznie. Uczestnicy proszeni są o przygotowanie wygodnego stroju.

Więcej informacji: contact@newartcenter.info

Prowadzenie: Romuald Demidenko, kurator i producent projektów. W ostatnich latach współpracował z takimi instytucjami jak BWA Zielona Góra, BWA Wrocław, Muzeum Współczesne we Wrocławiu, Zamek Królewski w Warszawie, Martin Gropius Bau w Berlinie oraz CSW Zamek Ujazdowski. Współzałożyciel platformy kooperacyjnej dla artystów i kuratorów newartcenter.info. Obecnie współprowadzi praktyczne warsztaty dotyczące wzmacniania więzi lokalnych dzięki wykorzystaniu technologii. Tegoroczny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Województwa Zachodniopomorskiego.
Akademia Sztuki
×