Akademia Sztuki
Akademia Sztuki
10-15.03.2020

Wystawa Pierwszych Dyplomów Wzornictwa - Whats NEXT

Akademia Sztuki w Szczecinie zaprasza na Wystawę Pierwszych Dyplomów Wzornictwa pod hasłem “What’s next”, będące podsumowaniem pierwszego cyklu edukacji na tym wydziale.

Wśród prezentowanych prac znajdą się projekty z takich kierunków jak Komunikacja Wizualna, Moda oraz Projektowanie Produktu. To doskonała okazja, by zapoznać się z działalnością Wydziału Wzornictwa oraz dokonaniami wchodzących na rynek, młodych projektantów.

W ramach wydarzenia odbędzie się także Konferencja poświęcona wyzwaniom projektowym wobec problemów współczesności. Zaproszeni prelegenci opowiedzą co dla nich znaczy hasło “What’s next” oraz przybliżą uczestnikom tematy takie jak design spekulatywny, włączając ich w rozważania na temat zmieniającego się świata i roli, jaką spełniają w nim projektanci.

Poszczególne wydarzenia odbywać się będą od 10 do 15 marca w budynkach i galeriach Akademii Sztuki w Szczecinie oraz w przestrzeniach apartamentowca Black Pearl, udostępnionych na tę okazję przez współorganizatora wydarzenia - firmy Idea-Inwest Sp. z o.o. 

Honorowy patronat nad imprezą, w ramach obchodów 10-lecia szczecińskiej uczelni artystycznej, objęli Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz i Prezydent Miasta Szczecin Piotr Krzystek.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.
Ilość miejsc na konferencji jest ograniczona
Zapisy na stronie https://app.evenea.pl/event/whatsnext/

Więcej szczegółów na stronie:

whatsnext.akademiasztuki.eu

Program:

http://whatsnext.akademiasztuki.eu/program/

___

10 lat Akademii Sztuki w Szczecinie

Patronat Honorowy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Szczecin Piotra Krzystka

ORGANIZATORZY:
Akademia Sztuki w Szczecinie
Idea-Inwest Sp. z o.o.

PATRONAT: STGU

PARTNERZY:
TRAFO Trafostacja Sztuki
Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne OSWAJANIE SZTUKI

Kolegium Sztuk Wizualnych
NEWS
Akademia Sztuki
×