Akademia Sztuki
Akademia Sztuki

Wszystko o Architekturze Wnętrz! Porozmawiaj ze studentami.

Jakie są przedmioty na pierwszym roku? Ile z nich to teoria, a jaką część stanowi praktyka? Ile jest przedmiotów artystycznych a ile projektowych? Jak prowadzone są zajęcia, jaka jest atmosfera w pracowniach i jak duże są grupy studentów? Czy przychodząc na studia, muszę umieć posługiwać się programami do projektowania? W jaki sposób odbywa się sesja egzaminacyjna?

Jeśli chcesz dowiedzieć się tego, jak wygląda kierunek Architektura Wnętrz z perspektywy naszych studentów, porozmawiaj z nimi i poznaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania!

 W sobotę, 6 czerwca, w godzinach od 12:00 do 14:00 czekać będzie na Was Magda Piszczek, studentka trzeciego roku kierunku Architektura Wnętrz i Przestrzeń Wirtualna (magdalena.piszczek@student.akademiasztuki.eu) zaś w środę 10 czerwca w godzinach od 12:00 do 14:00 porozmawia z Wami Ania Krzemańska, także studentka trzeciego roku kierunku Architektura Wnętrz i Przestrzeń Wirtualna (anna.krzemanska@student.akademiasztuki.eu)

 Jak wziąć udział w rozmowie? To bardzo proste!

1.        Wybierz interesujący Cię termin i przygotuj pytania

2.        Zgłoś się – wyślij maila z informacją o chęci udziału w rozmowie – adresy znajdziesz przy nazwiskach studentów.

3.        W dniu rozmowy na adres mailowy, z którego wysłane zostało zgłoszenie, otrzymasz link do wideokonferencji. Nie musisz mieć zainstalowanej żadnej aplikacji na swoim komputerze.

 

Rekrutacja
NEWS
Akademia Sztuki
×